Bahenní lázeň…

14.09.2013 20:55

Bahenní lázeň…

I tak by se dalo mluvit o sobotních propršených závodech. Tentokrát jsme vyrazily nedaleko,  a to rovnou do ŠPIČEK, odkud pochází naše Dituš. Počasí tentokrát opravdu nepřálo, a tak přišly na řadu zebrované gumáky a termo oblečení. Ráno se na místní trati prali starší a mladší žáci a hned po nich okolo druhé odpolední přišli na řadu i muži. Těch se zde sjelo celkem 12 týmů, a tak jsme se skoro celou kategorii rozběhávaly, protahovaly a zahřívaly. Na start jsme šly z druhé pozice a nechyběla ani Kamča v podání „věšáku“ bund a mikin. U startovní čáry na postu savice se postavila Eliška, která přifrčela i na čtvrteční trénink. Zámková dlažba, déšť a mokrý terén nasvědčoval taktice ala opatrnost a tak se i stalo :). Plynulý útok, jistější voda, výstřiky a sestřiky – časem 16:81 (PP16:41) jsem se umístily na první místě z 10 ženských týmů. Poté následovala kategorie mužů nad 35 let, kteří běhali už za svitu slunečních paprsků.

Děkujeme Elišce za to, že si s námi opět stoupla na start a pomohla nám zdolat trať ve Špičkách! :)

autor: yfca