Bohuslávky, Valšovice (R-tým 2015 - díl. 10.)

31.07.2015 11:49

Stovky telefonátů, desítky zpráv a rozhazování informačních sítí nás provázely celý týden až do pátku před VC Bohuslávky a Valšovice. Strojnice na celý víkend žádná! Nakonec nás zachránila naše (dříve už - béčkařka, košařka, spojařka) Kamča! A jak se na pátečním tréninku ukázalo, je to i supr strojnice!!! Trénink probíhal nad naše očekávání (podotýkám, že slovy chvály obvykle spíše šetřím). Avšak tím naše víkendové úspěchy končí. Proč?

Protože jsme tým plný lúzrů!

A to je tak vše, co k tomu můžeme napsat. Musímé unést i děsivé neúspěchy, takže videa nezamlčujeme a (bohužel) přikládáme :-D Podívejte se, jestli chcete (ale možná raději ani né :-D).

Bohuslávky zde

Valšovice zde

Pro zlepšení dojmu :-D se však můžete mrknout alespoň na pár fotek ze sobotní seance R-týmu 2015 a návštěvy bývalé proudařky s mimi Aničkou.

Foto zde

A co dál??? Máme přes týden i víkend hasičskou dovolenou...

  Vrátíme se! Bohužel sice opět v nekompletní sestavě, ale prostě .... zas tak dlouho odpočívat nemůžem ... :-P

Míša