Drakiáda - Osvobodili jsme princeznu, posilnili se v kulturáku a prošli se s lampiony

28.10.2022 19:16

Princeznu si k snědku schovával DRAK v jeskyni u keře směrem ke Středolesí. Našla se spousta dětí, rodičů, prarodičů, strýců, tetiček, sourozenců i vedoucích, kteří si nejdřív pouštěli své draky. Protože krásně foukalo, skoro všichni draci létali až tak vysoko, že v mlze nebyli vidět.

Po objevu dračí jeskyně dostala děcka do ruky kouzelné provázky, všichni naráz zatáhli a PRINCEZNA byla na svobodě! Odměnou bylo 51 rozdaných medailí a v kulturáku i párky, sladkost a pitíčka. Až se setmělo, i ti netrpěliví se dočkali, zapálili svíčku nebo blikli žárovčičky v 34 lampionech i lucerničkách a od hasičárny sešli k pomníku uctít sváteční den - výročí Vzniku Československa. Díky všem, akce se povedla!

Jeden divoký drak ulétl (Ondrův) a byl zpět chycen, jeden lampion shořel (Ondrův) a byl uhašen. Prostě správný kluk Ondra!

Fotky opět přes klik FOTO - GALERIE na rajčeti