Mladí hasiči v roce 2022

24.10.2022 20:26

Vše o malých hasičích, je možné vidět na fotkách - lišta FOTO - GALERIE -Rajče (spolu s ostatními akcemi SDH Radíkov) a máme Instagram: sdhradikov_mladi_hasiči

Po víceleté odmlce se nabídli vést děti dva šikovní vedoucí Hanka Lajčíková a Dan Řehula.

Spolu se svými dětmi začali trénovat radíkovské malé zájemce a k nim přicházeli a stále přichází zájemci i z okolních obcí. Nejen malí, ale i další pomáhající dospělí - Vlastík Suchý a Míra Sobek.

Pravidelně začali trénovat na jaře 2022 na hřišti, okoukávali soutěže malých hasičů i dospělých na radíkovských soutěžích, zvládli se scházet i o prázdninách. Počet se rozrostl těsně před závody malých hasičů natolik, aby se mohli zúčastnit a zdokonalili se i na tréninku útoků. Zvládli i branné závody.

A protože vedoucí vymýšlí zábavné i poučné schůzky i v čase, kdy je hřiště už zazimované, dochází na tréninky stále více zájemců.

Díky všem, kteří mladým pomáhají a fandí. Podporu starosty Libora budou mít vždycky, nejvíc záleží na komunikaci a zájmu.

................................