Multifunkční R-tým 2016? (díl 1.)

18.05.2016 22:15

Trénujeme, už i závodíme, ale nedáváme o sobě moc vědět. Jak to s námi totiž dopadne? To ještě nikdo neví....

Naše začátky jsou opět trošku komplikované. Objevil se u nás nový a neznámý prvek - nadmíra závodnic! Šéfové zřejmě přiostřili nábor a loňskému týmu se mimoňská sezóna ...

... natolik zalíbila, že se i odpadlíci rozhodli pro návrat.

Tento jev však vzbudil v základech týmu totální paniku a najednou chtěli všichni uvolňovat místo všem :-D. Po zimě se však situace mírně uklidnila ...

... a tým nastoupil k výkonu tréninku v počtu kusů 8. Šéfové - stále pozitivní a nadšení (závodnice o poznání méně :-D)

Nastal totiž čas úvah nad posty. Přišla ovšem dvě náhlá zranění (= na útok to byl tedy počet minus jedna) a úvahy a plány mohly jít do kelu.

Míša (pravý proud) se uzdravovala, ale novou rozdělovačku Majdu jsme musely na tréninky nahradit naši loňskou stálici - Lů ( a k jejímu velkému nadšení ji stáhnout z béček). Na "b" jsme povolaly naši loňskou košařku Marťu B. Béčka zarputile odmítala Zuzka z Rymic, tímto si vydobyla slibované místo na košíku. Adél má zákaz na svůj post cokoli namítat, zůstává na stroji. Něco takového platí así zatím i pro LP Míšu. Lucka zůstavá na savicích a zvyká si na střídání košíků... protože se Majda uzdravila, ale občas někdo onemocní nebo nemůže...nastává promíchávání a točení sestavou. Což je na jednu stranu velká výhoda (můžeme trénovat a jezdit častěji na závody), ale na druhou stranu obrovská nevýhoda (vše se děje na úkor kvality tréninků a útoků samotných...znalcí asi ví, o čem mluvíme).

 Tento způsob a přístup může být určitě přínosný na okresních ligách, ovšem na vyšší úrovni soutěží to vidím(e) míň pozitivně. Pro letošní rok byla odhlasována účast nejen na lize okresní, ale i na extralize, budou-li na to vhodné podmínky.

Podmínky zatím úplně ideální nejsou. Hledáme řidiče (a řidičky) na celou sezónu ...

...  a vyhlížíme lepší zdravotní stavy našich mimoňků a stabilní kvalitní časy útoků.

A proč to všechno? Protože:

 

Povídání o závodech a výkonech - zase příště ...