Neútokové aktivity sportovního týmu

19.02.2017 12:27

Sezóna 2016 nás všechny stála plno sil.

V závěru jsme si většinově řekly, že už se na to všechno (a hlavně závodění) můžem vykašlat. Ale najednou jsme si ty společné chvíle začaly docela užívat.

viz:

→ Laser soustředění v Ostavě u naší Lůů

Nevyvázly jsme bez srážek. Docela jsme se zapotily, odnesly si pár modřin,

ale využily jsme i x-boxu. Ve všech aktivitách nás podporoval i pan Há s Alčou. Následně jsme se trochu zkulturnily a vyrazily na afterparty na Stodolní.

→ Oslava Zuzčiných kulatin

Docela jsme to tam rozpařily/i a myslím, že si neradíkovští přítomní musí myslet, že jsme prostě z jíného světa.

→ vyhlášení Podhostýnské hasičské ligy

Bylo nám líto, že jsme nestihly více závodů této ligy, ale vyhlášení jsme si nemohly nechat ujít. K našemu překvapení jsme měly připravenu i jmenovku a užily jsme si chvilku slávy při převzetí ceny za nejrychlejší útok. Lucka D., Zuzka a Majda se vydaly i pro medajle do allstar týmu.

→ Výročka

Poděkování, pamětní dárky a přehlídka nových tematických triček s run/rum

→ Přednáška Thajsko

Vypravily jsme se kulturně vzdělávat a rozšířit si i naše nesportovní obzory!

A je to k nevíře, ale nahodilé akce a aktivity pokračují i v roce 2017

→ Tradiční hasičský ples v Radíkově

→ Winter run v Olomouci

Vlivem zranění a nemocí sešlo z původně plánované (docela obstojné) učásti.

Zůstaly jen ty nejzdravější nebo asi spíše nejodvážnější - Lucka a Lůů. V rámci vzájemné solidarity a podpory jsem se nakonec na místě dohlásila taky. Vyfotily jsme se raděj už před závodem (kdybychom to nepřežily), ale nakonec jsme to zvládly a máme foto i po doběhu.

Foto zde

Ze zábavných akcí máme v plánu ještě parodii na nějaký vícebojařský trénink na atletice. (Holky mi ho slibují už tak dva roky, tak uvidíme, jestli se to letos povede :-D

Míša