Banánovka s rumovou náplní (R-Tým 2015 - díl 2.)

14.05.2015 21:57

Banánová zmrzlina s rumovou náplní

aneb slavení (ne)úspěchu?

Po vydařeném sobotním tréninku (...jak překvapivé :-D ...) jsme chtěly zkusit štěstí na závodech. V neděli 10. 5. jsme v poledne vyjely/i na závod do Martinic u Holešova, kde byla soutěž pro obě kategorie (muži, ženy) na 2 B.

Více smajlíků ke staženíPo příjezdu na místo nám počasí moc nepřálo. Foukal silný vítr, ale my se nedaly zastrašit a na start jsme se postavily s dvanáctkou. Naše šance však skončila hned v prvních vteřinách, kdy holkám vzadu zkomplikoval situaci neposedný košík... za smutného výkřiku diváku: „NÉÉééé,“ jsme však nakonec útok dokončily. Náš čas (20,29s) nebyl moc hezký (... docela očekávané :D :( ), ale i s tímto časem jsme se umístily na krásném 3. místě.

V průběhu závodu jsme se doslechly o dalších závodech v nedaleké vesnici Brusné. Závodní hřiště nás trošku zaskočilo. Hrbolatá trať z kopce, kus "dráhy" pokryt kobercem, vysečená tráva na dvě výšky a za terči rybník. Některé z nás se bály, aby pravá proudařka nesklouzla při zákleku až do rybníka :-D Po zjištění, že je trať o 3 metry delší nás však obavy opustily. :-D Při útoku se košařce opět nepovedl košík na 100% a ještě se i záhadně vynořil nějaký podivný uzlík na hadici. Milý pán z reklamy "máte to za rovnou minutu" nám však nakonec u terčů zamával bílým praporkem a s časem 19,12s jsme tento závod dokonce vyhrály.

Závodní den jsme zakončily banánovou zmrzlinou. Ale to bychom nebyly my, kdybychom něco nevymyslely...zmrzku jsme si nechaly natočit do vyhraného poháru a trochu jsme ji doladily rumíčkem. Přibraly jsme si 7 lopatiček a "bagrovaly" domů.

Závody pro nás neskončily dobře (co se časů týče), ale nijak nám to náladu nepokazilo a radost z umístění jsme měly i tak.

 

FOTO ZDE!