Slavnostní vyhlášení EXTRALIGY HVP ČR V PÚ 2014

30.11.2014 12:18

V sobotu 29.11. 2014 proběhlo v Nevcehli slavnostní vyhlášení výsledků letošní extraligy. Holky se dostaly na řadu díky supr umístění až na závěr :) Na záznam přenosu se můžete podívat zde!!!  Místo tradičních šatů si na podium vzaly tentokrát polo společensko-hasičský oděv. :-) A jako dáreček dostaly (samozřejmě kromě medailí a putovního poháru za celkové první místo!!!!) také skladné a užitešné osušky - v barevné kombinaci radíkovských dresů ...navíc s vlastními jmény :D  Skvělé! Za dárek - Radíkov-tým - sponzorovi - Bison Sportswear vřele děkuje! 

Celý večer si holky náležitě užily, po oficiální části následoval taneček a dobrá nálada :). Za nocleh patří poděkování Lucce Šutové.

Klip holek k vyhlášení výsledků 2014 zde!

Fotografie zde