Trať pod zámkem

10.09.2013 11:12

Ač se pomalu ale jistě hasičská sezóna 2013 blíží do samého závěru a my už postupně chytáme myšlenky a přemýšlíme, co koupíme naší Kamči do výbavičky, ještě není všem závodům konec. Nastalo období složení 6+1. Tentokrát jsme se vydaly na nedělní závod do Sychotína, který je zařazen do Velké ceny Blanenska. O pomoc na postu savice jsme poprosily Alču (Sdh Sychotín), která byla ochotna a dofičela i na čtvrteční trénink.

 

Na trati pod zámkem se sešlo přes padesát týmů. Z přerovského okresu v mužské kategorii nechyběli ani kluci z Olšovce, kterým příliš útok nevyšel a rozpojené béčko znamenalo zapsání písneme N. A jak se zadařilo nám? Hned po výstřelu uklouznutí velké Lucky na startu, ale spojky klaply;), dalším zaškobrtnutím jsem do sbírky přispěla i já, ostatní holky nás ani nevnímají a běží si to svoje…jistější voda, výstřik – Dituš trefuje hned, já si dávám chvilku na čas  - se záklekem (au) i sestřikem. Výsledný čas 16,91 (L 16,12) – a druhé místo. Zlato si berou místní holky za čas 16,33 (shodné sestřiky, a Alča tak stoupá o stupínek výš) a na stupních vítězů nechyběly ani holky z Olší, které získaly body za třetí místo časem 17,70. (http://www.youtube.com/watch?v=sjEykAAffDU&feature=c4-overview&list=UUNtYKa9RqutSfZNPAS3CLyA). 

 

        Děkujeme Alči za pomoc a držíme palce celému týmu, ať jim klapne i poslední rozhodující závod!

autor:yfca