TRETRY OBUTY!

29.04.2013 21:52

 

 

Tretry obuty!

Ačkoliv si Osud  s námi přes zimu dosti pohrával, nakonec jsme jej všemi silami přemohly a do týmu  nám před necelými 2 měsíci přišla posila. K tomu všemu ta dlouhá  zima, zvláště pak u nás na kopci;-)… no,žádný med to nebyl. Přesto jsme tretry obuly a v neděli, 28.4.2013 konečně vyrazily na první závody a to i v novém týmovém složení.

Pro některé atmosféra a pocity jako na nedělních závodech EX ;-):-D, pro jiné pohoda. Nějaké to zranění – s tím už se počítá, nějaký ten spánkový deficit ALE i tak se řadíme na startovní čáře. Proběhne,, rituál“  a jde se na věc. Start mírně do kopečka - směrem k základně, na zadku vše v pořádku – holky to jistily (přeci jen první závody, Míšin zánět v noze a Kamča po sobotních cyklistických závodech),předek taktéž vybíhá –občas důlek, občas hrbolek – kotníky drží, kolena bolí, Verča vodu posílá s rozumem,takže se tep srdce zklidní,Lucka na místě, zákleky tak jak mají být – u čáry;-) …výsledný čas 17:051 LP (16:570 PP) a první místo. Naše nová LP - Dituš,si zaběhla poté ještě útok jednou :-) – a tak posilnila tým žen z Jarošova.

foto: monush (http://monush.rajce.idnes.cz/Kunovice_-_O_putovni_pohar_Kunovic_28.4.2013/#)

                Martin Ryšavý (http://rysavy.rajce.idnes.cz/firesport_2013_04_VCUH_-_Putovni_pohar_Kunovic/#)

autor: yfca