V podání Dream týmu ...

21.07.2013 18:27

 

Čím začít…? Jak je známo, máme dlouhodobý problém s postem rozdělovače. Velkou cenu Přerovska látáme jak se dá. Tentokrát nám pár vrásek na čele přidal další post – a to „ztráta“ košařky. Jelikož nám naše Míša odcestovala do nedalekého Maďarska společně s Rohlíčkem (makovým,sypaným…:-D;-)), byl trošku boj se sestavou. Nakonec nám na středečním tréninku po všech bojových poradách bleskla myšlenka povolat do zbroje Baruš, která nám odešla do hasičského „důchodu“ před dvěma lety. Zvedám telefon a volám – Baruš souhlasí, a tak se plánovalo, kdo se kam přesune. Jelikož Luu měla PHL a přejezd by byl dosti těsný, přemýšlelo se o někom dalším na post rozdělovače. Nakonec nám vypomohla Eliška Frydrychová. Takže se přesunovalo – Verča ze stroje na koš, Baruš na stroj (pro ni ale s malou novinkou a to právě dva spoje, které dříve neběhala…) a Eliška na rozdělovač. V pátek si dáváme trénink v tomto podání a ladíme ještě skládání základny, ubírat – či nechat spoje apodobně. Nakonec se nechává vše při starém;-)

Sobotní závody v Horní Újezdě nevyšly zrovna nejlíp, ale dokončily jsme! Na start se řadíme a okolí už kouká, kdo všechno běží v červených dresech Radíkovských. Výstřel – jistější doběhy, pohlídat si Baruš na spojkách – céčko dobrý, trošku se kousla na béčku, vše ovšem dohání…voda se přidává o malinko později a pak to přišlo…zazlobila pojistka na rozdělovači, takže béčkový spoj letí do vzduchu, Eliška se ovšem nevzdává (tak to má být!!) a útok dokončujeme v čase 27:64 (PP27:51). Úsměv neztrácíme, bereme dva body! :)

V neděli se vydáváme do nedalekého Ústí už velmi brzo. Bere se totiž časomíra s terči. Větrné počasí si zde zahrává s nejedním družstvem. Na start jdeme třetí. Verča zůstává na koši, stejně jako Baruš na stroji a s rozdělačem si tentokrát pohrává Luu. Poslední instrukce počkat si na spoje, probíhá i nějaký ten rituál a jde se na to. Volnější start, opět mrkám okem doleva, holky letí do kádě jako by nebyla žádná změna na postech, Baruš tomu osolí a i přes větrno to stříknem;-). Koukáme na sebe s Dituš – pokývneme, že asi dobrý a čekáme na čas….16:66 (PP16:47)!!!  Parádní čas na dream team a první místo :).

Děkujeme opět všem za výpomoc! Jak naší Baruš, která zase ochutnala atmosféru závodů, tak také Elišce a Luu :).

Bez Vás by to nešlo!:-)

autor: yfca